اشکان پک

پاکت های سوپاپ دار

پاکت های سوپاپ دار

پاکت های سوپاپ دار ، شرکت اشکان پک تولیدکننده سوپاپ های تخلیه در ایران می باشد. ما علاوه بر استفاده این سوپاپ ها در محصولات خودمان. امکان فروش آنها به مشتریان محترم خود را بصورت جداگانه داریم.

بیشترین کاربرد پاکت باکس پوچ سوپاپ دار در صنعتت بسته بندی صنایع غذایی می باشد. با وجود سوپاپ بر روی پاکت باکس پوچ سوپاپ دار امکان تخلیه ی هوا بعد از بستن درب بسته بندی به راحتی وجود دارد.

سوپاپ تخلیه یک طرفه، تکنولوژی است. برای بسته بندی محصولاتی که تولید گاز می کنند. این سوپاپ ها امکان تخلیه گاز از بسته بدون اینکه هوایی وارد آن شود. را به مصرف کنندگان می دهد. این فرآیند در مواد غذایی متفاوت از جمله قهوه، باعث تازه ماندن، باد نکردن بسته و جلوگیری از اکسید شدن دانه های قهوه می گردد.

پیشنهاد ما برای تمام مواد غذایی که تولید گاز می کنند همانند قهوه ، میوه خشک و … که می خواهند از پاکت های ایستاده ، بغل کاست ، ته کاست و دیگر نوع ها استفاده کنند این است. که با تعبیه سوپاپ بدون وارد شدن هوا درون پاکت ، گاز های موجود در بعضی از مواد غذایی گرفته شود که تاثیر مستقیمی در کیفیت محصول برای مصرف کننده دارد.

سال هاست كه تمامي فعالان عرصه محصولات نوشيدني به دنبال يافتن محصولي براي جايگزين کردن بطري مي باشند. و يكي از عملي ترين و اقتصادي ترين شيوه هاي ابداع شده، كيسه هاي نازل دار و یا سوپاپ دار مي باشد.

پاکت های سوپاپ دار

 

این نوع پاکت ها دارای سوپاپ یا محفظه خروجی می باشند. که بیشتر برای مایعات با غلظت های متفاوت استفاده می شوند. همچنین قابلیت استفاده برای مواد پودری را نیز دارند .

اين سوپاپ ها داراي نشانگر عدم تقلب مي باشند. و پس از بازشدن آن مي توان دوباره درب آن را بست تا براي استفاده هاي مجدد محصول را سالم نگه داشت. بنا بر نياز مي توان بر روي کیسه های ایستاده سيستم هاي تخليه اي همچون، سيستم هاي تخليه سوپاپ دار، زيپ هاي خاص و معمولي، نصب کرد.

پاکت زیپ دار پنجره دار ایستاده در سایزها و رنگ های متفاوت با قابلیت دوخت حرارتی متناسب. در جهت بسته بندی بهداشتی و لوکس انواع آجیل و خشکبار، پسته، چای، قهوه و انواع پودر های گیاهان دارویی و دمنوش.

و چیپس ، زعفران، بذر، سبوس، پاکت نان و ساندویچ، پاکت نان تست و انواع پاکت های آلومینیومی دو لایه. و چند لایه پاکت های پاکت زیپ دار وکیوم، فویل متالایز، پاکت قهوه سوپاپ دار و پاکت آجیل ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت ارزان و پاکت سه طرف دوخت و پاکت زیپ دار متالایز یک رو شفاف و دو رو فویل می باشد.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

برای سفارش و خرید انواع پاکت های بسته بندی و زیپ دار با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط