اشکان پک

پاکت زیپدار گلاسه پنجره دار

پاکت گلاسه پنجراه دار

پاکت زیپدار گلاسه پنجره دار یکی از مدل های محصولات بسته بندی می باشد. که امروزه بسیار مورد توجه و مورد استفاده مصرف کنندگان محصولات بسته بندی قرار گرفته است. این مدل محصول با توجه به نوع کاغذ گلاسه و براق بکار برده شده بسته بندی را بسیار زیبا و چشم نوازتر می کند.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

چاپ هلیوگراور

 

یا چاپ با سیلندر که یکی دیگر از چاپ های حرفه ای در دنیا می باشد. که خیلی از مشکلات چاپ های قبلی را ندارد و خدمات بهتر و دقیق تری به مشتری می توان داد. در چاپ هلیو و مقایسه آن با چاپ فلکسوگراور باید گفت که ابزار در چاپ فلکسو کلیشه بر روی پاکت چاپی می باشد. که یک ژلاتین به صورت شیت مانند است. و آن را به دور سیلندر های چاپ دستگاه می چسبانند. چاپ های هلیو و فلکسو از با کیفیت ترین چاپ ها می باشند.

چاپ سیلک

 

که ساده ترین و ارزان ترین چاپ می باشند. که در مقدار های کم مانند 1 عدد نیز می توان چاپ روی پاکت را داشت. اما از نظر حرفه ای چاپ با شابلون یا 1000 همان سیلک اسکرین برای نمونه یا فروش های آزمایشی در مقدار های کم می باشد. و چاپ سیلک بعد از تولید پاکت روی آن انجام می شود. چاپ سیلک از متداول ترین چاپ ها در این صنعت می باشد.

از جمله موارد مهم دیگر این محصول دارا بودن قسمت شفاف روی این پاکت ها می باشد. که این امکان را بوجود می آورد تا محصولات داخلی این پاکت دیده شود. و مثل پنجره ای نوع و کیفیت ظاهری محصولات داخلی آن را نمایش دهد.

پاکت های گلاسه پنجره دار

 

به صورت سه لایه تولید می شود و فارق از شکل و جذابیت های بصری و ظاهری ای که دارد. دارای مقاومت تقریبا بالایی در برابر نفوذ رطوبت بوده است. ماندگاری را بیشتر و کیفیت محصول را حفظ می نماید.

لایه های تشکیل دهنده این محصول یک لایه کاغذ گلاسه براق، یک لایه فیلم پلی استر شفاف و یک لایه فیلم پلی اتیلن شفاف تشکیل می دهند.

لایه ی روی پاکت کاغذ گلاسه می باشد این امکان را بوجود می آورد. تا چاپ پذیری مناسبی برای چاپ های فلکسو، سیلک و طلاکوب روی آنها را داشته باشد.

پلی استر که لایه ی میانی این محصول می باشد. به مقاومت و نفوذ ناپذیری بسته بندی کمک خواهد کرد. تا ماندگاری و طول عمر محصولات بیشتر شود.

پاکتهای گلاسه پنجره دار که در سایز ۱۴*۱۰ زیپ و‌گاست دار است. و از‌ جنس ( پلی استر ، پلی اتیلن و کاغذ گلاسه ) تشکیل شده است. در انواع سایز به صورت عمومی قابل سفارش است.

لایه سوم یک لایه فیلم پلی اتیلن شفاف می باشد. که از دوخت پذیری و سیل بسیار بالایی برخوردار می باشد. و همچنین بهداشتی بوده تا محصولات شما در محیطی پاک و دور از آلودگی بسته بندی شود.

پاکت گلاسه پنجره دار ایستاده زیپدار بسیار مناسب برای بسته بندی محصولات غذایی خشک مانند انواع پاکت آجیل و خشکبار، میوه خشک، حبوبات، غلات، چای، قهوه و پاکت قهوه، انواع محصولات غذایی پودری و پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری و پاکت ارزان و حتی پاکت کود … می باشد. پاکت های گلاسه پنجره دار زیپدار در چند سایز مختلف تولید می گردد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط