اشکان پک

پاکت کرافت زیپ کیپ

پاکت کرافت زیپ کیپ

پاکت کرافت زیپ کیپ چه نوع پاکت هایی هستند؟

 

پاکت کرافت زیپ کیپ ، نمایندگی فروش پاکت کرافت زیپ کیپ در فروش محصولات پاکت زیپدار کرافت و یا زیپ کیپ که در درجه های بالایی عرضه می شوند پاکت هایی پر فروش می باشند.

کارخانه های تولیدی این نوع پاکت ها در بازار ها از طریق نمایندگی های پخش که در شهر های مختلف موجود می باشند در بازار توزیع می شوند. این نمایندگی ها نقش بسیار مهمی در فروش این مدل از پاکت ها را دارند. صنایع بسته بندی اشکان پک تولید کننده و عرضه کننده این نوع پاکت ها در سرتاسر ایران می باشد.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

ماندگاری محصول را دورن خود بیشتر حفظ می‌کنند. این محصول از یک لایه کاغذ کرافت، یک لایه پلی استر شفاف و یک لایه پلی‌ اتیلن شفاف تشکیل‌ شده است که کاملا منسب است. و مواد غذایی و غیره را بدون نفوذ هر گوه آلودگی درون خود حفظ می کند.

پاکت کرافت زیپ کیپ

 

یکی از محبوب ترین مدل های پاکت کاغذی کرافت بوده. که با قیمت مقطوع و به صورت مستقیم و آنلاین قابل سفارش و عرضه می باشد.

عرضه مستقیم  یکی از بهترین مسائلی می باشد که بیشتر مشتریان به دنبال آن هستند. چرا که با کوتاه کردن دست واسطه گران میتوان از قیمت های متناسب و ارزان برخوردار بود. و همچنین محصول بسته بندی را از تولید کننده اصلی آن به آسانی و با سفارش در طرح و سایز دلخواه خود تهیه کرد.

پاکت کرافت هم از این قاعده به دور نیست. و توسط بازرگانی اشکان پک پاکت زیپدار کرافت در بهترین کیفیت به شکل مستقیم عرضه می شود.

تولید پاکت کرافت در سایز های مختلف و در تنوع رنگی سفید و کرافت کاغذی توانسته در حجم بالایی انجام بگیرد. و خواهان بسیاری را برای خرید و فروش بسته بندی باکیفیت به قیمت مناسب به طرف خود جذب کند.

پاکت های کرافت

پاکت های کرافت پاکت هایی هستند. که در کارخانه ها در انواع متنوعی تولید می شوند. و برای بسته بندی انواع پاکت آجیل ، قهوه و پاکت قهوه ، خشکبار ، حبوبات و مواد غذایی و حتی پاکت کود مورد مصرف قرار می گیرند.

معمولا رنگ این نوع کاغذها قهوه ای رنگ می باشد. ولی چنانچه خمیر رنگ بری بشود. می تواند سفید رنگ هم باشد. این نوع پاکت برای بسته بندی انواع مختلف محصولات اعم از خشکبار, حبوبات, آجیل و … می باشد.

برای تهیه این نوع پاکت ها از مرغوب ترین نوع کاغذ ها می باشد. که پشت آن با لایه ای از پلی اتیلن پوشانده شده است. که به راحتی میتوان با دستگاه های دوخت حرارتی درب آن را پلمپ کرد.

یک نمونه از این پاکت ها، پاکت های کرافت زیپ کیپدار می باشند. این مدل از پاکت ها در بازار پخش حبوبات و خشکبار به منظور نگهداری و مراقبت از محصولات مختلف استفاده می شوند.

پاکت های کرافت پنجره دار زیپ دار که به نام پاکت کرافت زیپ کیپ هم شناخته شده اند. برای بسته بندی های غذایی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. و همچنین بسیار مطمئن و بی‌خطر می باشند. که حتی توسط سازمان غذا و دارو کشور مورد تائید قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط