اشکان پک

پاکت سوپاپ دار قهوه – پاکت های سوپاپ دار

پاکت سوپاپ دار قهوه

پاکت سوپاپ دار قهوه

 

پاکت سوپاپ دار قهوه ، شرکت اشکان پک تولیدکننده پاکت قهوه همراه با سوپاپ های تخلیه در کرج می باشد. ما در شرکت اشکان پک علاوه بر استفاده کردن از این پاکت سوپاپ دار در محصولات خودمان، امکان فروش آن ها به همکاران و مشتریان خود را بصورت جداگانه نیز خواهیم داشت.

پاکت کرافت چیست ؟

 

از گذشته دور تا به امروز کاغذ همیشه در کنار محصولات برای بسته بندی استفاده میشده است از پاکتهای کاغذی آجیل و خشکبار و میوه در قدیم تا باکس های کارتنی که همواره مورد استفاده است. و امروزه با ابزار و علمی که روبه جلو حرکت کرده کاغذ های متفاوت از قبیل کاغذ های قهوه ای کرافت که داخلی و خارجی دارد. تا کاغذ تحریر ،کاغذ سولفیت،کاغذ مدیکال و …. در صنعت بسته بندیهای انعطاف پذیر مورد استفاده قرار می گیرد.

پاکت سوپاپ دار، تکنولوژی است. برای بسته بندی محصول هایی است که تولید گاز می کنند. این سوپاپ های بر روی پاکت زیپدار امکان تخلیه گاز درون بسته را بدون اینکه هوایی وارد آن شود. به مصرف کننده می دهد.
در تولید این نوع پاکت های سوپاپ دار از مواد اولیه متفاوتی استفاده می شود. در تولید این مدل پاکت سوپاپ دار برای مواد غذایی بایستی دقت نمود که از بهترین مواد اولیه ی استاندارد استفاده شود. تا در کیفیت مواد غذایی بسته بندی شده در خود تاثیر نامطلوبی نگذارد.

سوپاپ بر روی در مواد غذایی متفاوت از جمله قهوه. باعث تازه ماندن دانه های قهوه، باد نکردن بسته بندی و جلوگیری از اکسید شدن دانه قهوه می شود.

پاکتهای سوپاپ دار

 

صنایع چاپ و بسته‌بندی اشکان پک انحصاری تولیدات پاکت های سوپاپ دار در ایران می باشد. شرکت اشکان پک از بزرگترین تولیدکنندگان پاکت سوپاپ دار قهوه برای تخلیه یک طرفه می‌باشد.

کاربرد این سوپاپ‌ها در بسته‌بندی‌ مواد غذایی که برای تخلیه هوا و یا گاز درون بسته ضرورت دارد فراوان می باشد. تولیدکنندگان قهوه از اصلی‌ترین مشتریان بسته‌بندی پاکت های سوپاپ دار تخلیه گاز می‌باشد.

این سوپاپ ها یکطرفه می باشد. و با وجود یک لایه کاغذ فیلتر، اثر بخشی بهتری را در نگهداری محصولات داخل بسته دارند. دی اکسید کربن درون بسته را تخلیه کرده. و مانع از ورود اکسیژن به درون پاکت و اکسید شدن محصولات می شود. ضمن اینکه از رسوخ کردن مواد به بیرون جلوگیری می نماید.

که به عنوان برخی پاکت ها چون پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری ، پاکت ارزان ، پاکت کود ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

 

پاکت جعبه ای قهوه

 

پاکت جعبه ای قهوه ما به گونه ای طراحی و تولید شده اند. که بهترین راه حل برای محافظت از مواد غذایی شما و جذاب ترین معرف برای کالای شما هستند.
طراحی این نوع پاکت ها امکان ایستادگی به آنها می بخشد. تا حدی که با حفاظت ظاهر جذاب خود مصرف کالای بسته بندی شده را تا ذره ی آخر میسر می سازد.
حجم پذیری بالای این نوع پاکت ها در فضای انبارش محصولات صرفه جویی می کند. و با امکانات جانبی زیادی که می توان به این پاکت ها افزود به شما اطمینان آن را می دهد. که پاکتی متناسب با نیازهای خود در اختیار خواهید داشت.
امکاناتی از قبیل نصب زیپ کیپ ساده و یا زیپ جیبی که استفاده از پاکت را برای مصرف کننده آسان تر می نماید. و یا سوپاپ بر روی پاکت برای تخلیه گاز و سایر امکانات که صرفا برای زیبا تر شدن پاکت می شود.
مانند گوشه های گرد پاکت و یا استفاده از پلی استر مات که جلوه ی خاصی به این پاکت ها می دهد. پاکت جعبه ای قهوه در سایزهای متفاوت با قابلیت وزن پذیری از 100 گرم تا 10 کیلوگرم تولید شده می باشند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط