اشکان پک

پاکت کف کاست زیپدار -پاکت کرافت کف کاست

پاکت کف کاست زیپدار

پاکت کف کاست زیپدار

 

پاکت کف کاست زیپدار ، پاکت کرافت کاست یک از بهترین مدل های بسته بندی می باشد. که در مدل های مختلف پنجره دار و زیپدار در مدل های کف کاست و سه طرف کاست. برای ایجاد امنیت محصولات و مواد غذایی به بازار عرضه می شود.

همچنین پاکت کف کاست زیپدار از مدل پاکت های رایج در صنایع بسته بندی می باشد. که جهت بسته بندی انواع محصولات مانند ،خشکبار و قهوه و حبوبات و … مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل بسته بندی ها به علت داشتن مقاومت کافی و داشتن قیمت مناسب. و مقرون بصرفه بودن جهت بسته بندی محصولات مغذی و صنعتی بسیار کابرد داشته و شناخته شده است.

پاکت کاست دار اشکان پک با در اختیار داشتن دستگاه های چاپ فلکسو و هلیو با جدید ترین تکنولوژی پاکت کاست دار روز دنیا و همچنین بهترین دستگاه های پاکت سازی پاکت کاست دار اقدام به تولید انواع پاکت های سه طرف دوخت، پاکت کاست دار کف کاست، پاکت کاست دار بغل کاست، پاکت کاست دار پنجره دار و پاکت کاست دار زیپ دار نموده است.

پاکت کرافت پنجره دار

 

از پاکت های کرافت پنجره دار، برای مواد غذایی استفاده می شود. این پاکت ها بسیار مقرون به صرفه هستند. بسته بندی پنجره ای برای محصولات بسیار کارامد است. به دلیل اینکه محصول داخل بسته بندی را می توان مشاهده کرد. زمانی که مشتری دید صریح و واضحی از محصولی که قصدش را دارد ببیند بیشتر بیشتر به خرید ان رقبت دارد.

پاکت کف کاست

 

پاکت کرافت برای بسته بندی در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود. یکی از بیشترین سفارش های دریافتی از پاکت کف کاست کرافت زیپ دار در مدل های متنوع پاکت کف کاست می باشد.

از مهم ترین مزایای کاربرد این پاکت ها علاوه بر مقرون بصرفه بودن هزینه ها و همینطور نگهداری متناسب انواع محصولات در حجم های بالاتری نسبت به پاکت کف کاست در یک سایز معین می باشد.

مورد استفاده پاکت هایی چون پاکت گرانولا ، پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری و … قرار می گیرد. همچنین پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

 

پاکت کاغذی کرافت کف کاست

 

کاغذ کرافت پاکت کف کاست، کاغذی است بسیار مقاوم و با انعطاف بالا و مقاوم در برابر پارگی.

این جنس کاغذ از چوب های جنگلی درست شده و در کارخانه های کاغذسازی مراحل متفاوتی را طی مینماید تا چوب تبدیل به خمیر و خمیر نبدیل به کاغذ می شود .

معمولا رنگ این نوع کاغذها قهوه ای رنگ می باشد. ولی چنانچه خمیر رنگ بری بشود ، میتواند سفید رنگ هم باشد. این نوع پاکت برای بسته بندی انواع مختلف محصولات اعم از خشکبار, حبوبات, آجیل و … میباشد.

برای تهیه این نوع پاکت ها از مرغوبترین نوع کاغذ ها می باشد. که پشت آن با لایه ای از پلی اتیلن پوشانده شده است. که به راحتی میتوان با دستگاه های دوخت حرارتی درب آن را پلمپ کرد.

علاوه بر آن می توان کاغذ کرافت را از درون با متالایز لمنت نمود و بعدا با دستگاه حرارتی درب آن را دوخت زد.

 

از مزیت های آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 

  1. دوخت پذیری راحت و محکم از هر دو طرف پاکت
  2. عدم نشست روغن به بیرون از پاکت همبرگر و و مصرف راحت تر توسط مشتری
  3. تولید و چاپ بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی و با استاندارد فود گرید

همینطور طراحی و چاپ بر روی این مدل پاکت ها به صورت رگبازری و همچنین چشمی قابل ایجاد می باشد. پاکت کف کاست زیپدار به علت سهولت در باز و بسته کردن درب این مدل از پاکت ها توانسته برای نگهداری از انواع محصولات آجیل و خشکبار با استقبال چشم گیری مواجه گردد.

در دنیای تجارت روز فروش پاکت کف کاست کرافت زیپ دار در دو رنگ نخودی و سفید توانسته به نوبه خود تغییراتی تاثیر گذار را در بخش بسته بندی ایجاد کند.

اصولا افراد زیادی برای بهره مندی حداکثری از بسته بندی قهوه و آجیل و خشکبار به خرید و فروش پاکت کرافت زیپ دار در حجم زیاد می پردازند.

این کار به علت میزان زیاد عمده سفارشات ثبت شده با کاهش بسیار زیادی از مخارج اضافی همراه بوده. و قیمت ها را تا حدود بسیار زیادی تحت تاثیر قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط