اشکان پک

پاکت زیپدار ایستاده

پاکت زیپدار ایستاده

پاکت زیپدار ایستاده ، همان طور که می دانید صنعت بسته بندی یکی از بزرگترین صنعت های دنیا به حساب می آید. و تولید و فروش و عرضه گوناگون بسته بندی های در کشاورزی، قهوه، صنعتی ، غذایی ، دارویی و… بدون بسته بندی متناسب امکان پذیر نخواهند بود .

از طرفی دیگر بسته بندی باعث ایجاد مکانی مناسب برای رشد و ارائه بهینه ی برنده و یا همان نام تجاری در دنیا شده. که به طور قطعی می توان گفت که بدون وجود صنعت بسته بندی ، هیچ نوع کالایی جابجا نمی گردد. و هرگز برندی در جهان شناخته نخواهد شد.

و همواره نظر مشتریان را به خود جلب می کنند. در عین حال به دلیل وجود زیپ بر روی پاکت این امکان را برای مشتری ایجاد میکند. با توجه به میزان مصرف خود دوباره درب پاکت زیپدار را به راحتی بسته و در کابینت و یا در یخچال فریزر خود قرار دهد

از روش های مدرن بسته بندی در ده های اخیر استفاده از پاکت پلیمری چند لایه با شکل ایستاده زیپدار و زیپ کیپ بوده. که در این مطالب تلاش شده تا اطلاعات مفیدی از انواع مختلف این نوع پاکت زیپدار ایستاده. و دلایل جایگزینی آن ها با بطری های شیشه ای، قوطی های فلزی و جعبه های مقوایی در اختیار شما قرار گیرد.

تولید و ارائه پاکت ایستاده زیپدار

 

به دلیل دارا بودن مزیت های زیاد از رشد سریع و غیر قابل باوری برخوردار بوده است. تاکنون برخی از محصول های جدید و سنتی در این نوع بسته بندی ها به بازار معرفی شده اند. که اکثرا شامل آجیل، خشکبار، خرما، غذاهای فراوری شده، قهوه، غلات و محصولات مشابه بوده است.

داشتن مزیت هایی مانند طراحی زیبا این نوع پاکت ها و بسته بندی ها، عملکردهای متنوع آنها. سهولت در مصرف مجدد و مقاومت در برابر ضربه خوردن ،هزینه حمل و نقل پائین. و همین طور مزیت های زیست محیطی موجب رشد این نوع بسته بندی ها شده است.

دلیل دیگر استفاده و محبوبیت این پاکت های ایستاده ،زیپ کیپ بودن این پاکت ها می باشد.

سبک بودن و انعطاف پذیر بودن این پاکت ها باعث رقابت شدیدی نسبت به بطری های سنتی، قوطی و شیشه ایجاد کرده است.
در کشور ما نیز طی چند سال اخیر بخشی از محصولات تولیدی خود را در پاکت های ایستاده چند لایه ارائه کرده است. به عنوان پاکت قهوه یا پاکت آجیل ، پاکت گرانولا ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری و … نیز بسیار مناسب می باشد.

چاپ سیلک

 

که ساده ترین و ارزان ترین چاپ می باشند. که در مقدار های کم مانند 1 عدد نیز می توان چاپ روی پاکت را داشت. اما از نظر حرفه ای چاپ با شابلون یا 1000 همان سیلک اسکرین برای نمونه یا فروش های آزمایشی در مقدار های کم می باشد. و چاپ سیلک بعد از تولید پاکت روی آن انجام می شود. چاپ سیلک از متداول ترین چاپ ها در این صنعت می باشد.

تولید پاکت کرافت در سایز های مختلف و در تنوع رنگی سفید و کرافت کاغذی توانسته در حجم بالایی انجام بگیرد. و خواهان بسیاری را برای خرید و فروش بسته بندی باکیفیت به قیمت مناسب به طرف خود جذب کند.

پاکت های بسته بندی

و تحقیقات نشانگر آن می باشند. که این نوع بسته بندی ها در ایران نیز از استقبال خوبی برخوردار بوده اند. و می توان رشد چشمگیری را برای آنها پیش بینی نمود. شرکت اشکان پک دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالا ها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر ایران می باشد.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار ، پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط