اشکان پک

خرید پاکت کاغذی

خرید پاکت کاغذی

خرید پاکت کاغذی پاکت کاغذی یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین نوع بسته بندی ها می باشد. که با یک طراحی زیبا و اندکی تغییرات برای این نوع از محصول ها بسیارمناسب و ارزان تر است. منبع سلولزی ارگانیک این مدل بسته بندی ها و هزینه صرف شده و قابلیت چاپ پذیری خوب پاکت کاغذی قابلیت های خوبی به آن می دهد.

همانطور که نمونه ها نشان می دهند. یک طراحی بسیار زیبا می تواند بسته بندی مناسبی برای صادرات و مصرف کنندگان مشکل پسند و یا مردد در انتخاب را ایجاد نماید. پاکت کرافت که به نام پاکت کرافت کاغذی هم شناخته می شوند، در واقع از همان کاغذ کرافت معمولی ساخته می‌شوند. این پاکت ها مواد شیمیایی خطرناکی ندارند، هیچگونه رنگ افزودنی ندارند، طعم و عطر خاصی ندارند، سازگار با محیط زیست هستند و آلودگی ایجاد نمی‌کنند. پاکت کاغذی کرافت در دو رنگ سفید و قهوه ای در بازار عرضه می‌شود.

معمولا یک پنجره طلق دار برای نشون دادن محصولات، روی پاکت کاغذی تعبیه میشود .چاپ چندین رنگ روی پاکت کاغذی نیز میتواند زیبایی خاصی را به بسته بندی ها می دهد.

همچنین میتوانید برای بسته بندی کردن سبزیجات و صیفی جات شکل دیگری از بسته بندی هارا استفاده کنید. مانند پاکت زیپدار. در این حالت از کاغذهای سنگین و یا مقوای چاپ شده و دایکات شده. نه به شکل پاکت بلکه به شکل ساک دستی برای بسته بندی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پاکت کرافت چیست ؟

 

از گذشته دور تا به امروز کاغذ همیشه در کنار محصولات برای بسته بندی استفاده میشده است از پاکتهای کاغذی آجیل و خشکبار و میوه در قدیم تا باکس های کارتنی که همواره مورد استفاده است. و امروزه با ابزار و علمی که روبه جلو حرکت کرده کاغذ های متفاوت از قبیل کاغذ های قهوه ای کرافت که داخلی و خارجی دارد. تا کاغذ تحریر ،کاغذ سولفیت،کاغذ مدیکال و …. در صنعت بسته بندیهای انعطاف پذیر مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پاکت کاغذی

 

در سایز های متفاوت و در مدل های زیبا و جذاب پاکت پنجره دار و پاکت زیپ دار برای انواع خشکبار و حبوبات انجام می شود.

تولید کنندگان انواع محصولات غذایی میتوانند با بهره گیری از پاکت کاغذی و پاکت گلاسه سفید از جنس اعلا و از مقاومت کافی بسته بندی خود مطمئن شده و محصولات خود را با بسته بندی های لوکس و مدرن به بازار فروش عرضه می کنند.

با تولید پاکت کاغذی و عرضه به بازار و تقاضای مشتریان متحول شد. و بسیاری از تجار و مشتریان به سمت استفاده از بسته بندی های مدرن و امروزی کاغذی که توسط بهداشت از لحاظ مرغوبیت تایید شده است. که برای محصول های خشکبار و آجیل روی آوردند.

منطبق با نظر کارشناسان این مجموعه خرید پاکت کاغذی نه تنها باعث تضمین سلامت محصول های غذایی می باشند. بلکه موجب جلوگیری از آلودگی محیط زیست شده. و از ایجاد بیماری از طریق مواد زیان آور پلاستیکی به شدت پرهیز میکند.

پاکت کاغذی بسته بندی های خشکبار

 

مشتریان میتوانند به آسانی با خرید پاکت کاغذی خشکبار در حجم های عمده برای مصرف انواع مختلف محصولات از تخفیفاتی ویژه برخوردار گردند. و از فروش استثنایی اشکان پک و ارسال سریع سفارشات خود بهره مند شوند.

برای بسته بندی انواع آجیل و خشکبار و قهوه کسب درآمد به یکی از مسئله های مهم فعالان تبدیل شده و بدون کمترین دردسر میتوانید به تهیه و خرید  انواع مدل های پاکت پاکت سه طرف دوخت ، پاکت زیپدار و پاکت کاغذی، پاکت ساده کرافت. پاکت آجیل ، پاکت قهوه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت گرانولا و حتی پاکت کود بپردازید.

تعداد افرادی که این موضوع را میدانند زیاد نمی باشد. که در دسته بندی بسته های تجاری استفاده و کاربرد مهم خرید پاکت کاغذی در حال رواج بوده. و باعث تنوع در بسته بندی ها می گردند. همچنین پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

این مطلب می تواند برای بیشتر شدن سود و مقدار فروش محصول ها و رساندن آن ها بدست مصرف کنندگان مهم باشد. و به روشنی گویای میزان اهمیت تولید کنندگان به وجود کیفیت در بسته بندی کالا های مصرفی گردد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط