اشکان پک

انواع پاکت بسته بندی

انواع پاکت بسته بندی

اشکان پاکت در تولید انواع پاکت بسته بندی قادر به قبول سفارش و تولید انواع مختلف پاکت بسته بندی پلاستیکی و غیر پلاستیکی برای مصارف خانگی و پخش و تولیدات مواد غذایی و دیگر صنف ها می باشد.

پاکت ایستاده یکی از پر طرفدارترین نوع های بسته بندی برای مواد غذایی، پاکت ایستاده لوازم بهداشتی و آرایشی، پاکت ایستاده بسته بندی غذای حیوانات، پاکت ایستاده بسته بندی قهوه و چای است.

که دلیل این امر هم این است که این نوع پاکت ایستاده به علت جنس خاص و بسیار مقاوم و تنوع بسیار و قابلیت چاپ پذیری بالا و همچنین قیمت مناسب باعث شده که پاکت ایستاده یکی از بهترین انتخاب ها برای مصرف کنندگان باشد.

انواع پاکت بسته بندی زیپ دار یا وکیوم

 

هر نوع از پاکت بسته بندی چه پلاستیکی و چه غیر پلاستیکی امکان تعبیه زیپ کیپ و یا قسمت وکیوم می باشند. که با درخواست مشتری امکان وجود هر دو آن روی بسته بندی امکان پذیر است. زیپ کیپ باعث می شود مشتری بسیار راحت از پاکت استفاده کند.

که این امر باعث استفاده مصرف کننده از بسته بندی تا هنگام اتمام محصول داخل آن است. که در آخر باعث حک شدن برند در ذهن مشتری می شود. اشکان پاکت به شما کمک می کنند تا بتوانید با استفاده از یک چاپ و طراحی مناسب به همراه یک پاکت جذاب و چشم گیر مصرف کننده را ترغیب به تعویض نکردن پاکت کند.
این سیاست های کاری تاثیر به سزا و مستقیمی در روند فروش بهتر شما به همراه دارد.

پاکت های بسته بندی ایستاده:

 

از اصلی ترین استفاده از پاکت های بسته بندی ایستاده، به نمایش گذاشتن محصولات مختلف در قفسه و یا ویترین مغازه ها می باشد. علت این امر این است که می تواند زیبایی و نمای خاصی را به ویترین های شما ببخشد. این نمای خاص منجر به افزایش مشتری خواهد شد. برای راحتی که با این نوع از پاکت بسته بندی می توان به آن زیپ یا گره وصل کرد. این پاکت ها بسیار محکم هستند. و از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

از این پاکت ها در موارد زیر استفاده می شود:

 

  • بسته بندی انواع نان ها
  • استفاده برای بسته بندی کردن پودرهایی که برای درست کردن نان و یا کیک می باشند.
  • نگهداری مواد آرایشی و بهداشتی
  • میوه های خشک شده
  • انواع کودها و مواد شیمیایی
  • سبزیجات و برنج
  • غلات و…مورد استفاده می باشند.

پاکت سه طرفه چسب

 

اين پاکت ها محكم و با دوام می باشند. تولید این پاکت ها هم به صورت انبوه و هم به صورت سفارشی قابل دریافت می باشند. این پاکت ها قابلیت بسته بندی انواع محصولات را دارند. كه شامل انواع نان، برنج، سبزيجات، پاستا. پاستا، چاي، قهوه غلات صبحانه، پودر هاي كيك و نان، غذاى كودك، شكر، نمك، ادويه ها، سس ها، اسنك، آجيل، غذاى حيوانات، آرد، پودرهاي پروتئین، مواد آرايشي و بهداشتي، ميوه هاي خشك شده، محصولات ارگانيك، كود ها، مواد شيميايي و… می باشند. مانند پاکت گرانولا ، انواع پاکت ارزان و پاکت لاکچری ، پاکت سه طرف دوخت ، پاکت بسته بندی ادویه ؛ پاکت آجیل و…

از دیگر محصولات پاکت بسته بندی می توان به پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای عالی پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد.

پاکت های بغل کاست

پاکت های بغل کاست ساده ترین راه حل برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی می باشند. زیرا آنها نه تنها ظاهری زیبا و جذاب دارند. بلکه حجم زیادی از محصول را می تواند با کمترین هزینه محافظت کند. حفظ و نگهداری اسان و کم جا گرفتن از شاخص های این محصول می باشد. این پاکت ها می توانند وزن های مختلفی را حمل و نگهداری کنند و با کاغذهای مرغوبی جهت نگهداری مواد استفاده می شود.

رنگ ، شکل ، اندازه و موارد دیگر تأثیر می گذارد که محصول غذای شما در قفسه چگونه ظاهر می شود. و پیام رسانی بسته بندی محصولات شما چیست. به رقبای خود نگاه کنید و بپرسید که چگونه می توانید در کنار آنها ایستادگی کنید.

بسته بندی محصول شما باید جذاب باشد و مشتری را متقاعد کند تا محصول را انتخاب کند. باید به هر نوع ماده غذایی بطور جداگانه رسیدگی کنید. بسته بندی محصولات در صنایع غذایی خاص است زیرا باید محتویات داخل بسته حتی پس از ساعت‌های طولانی حمل و توزیع، تازه و ایمن برای مصرف باقی بماند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط