اشکان پک

پخش پاکت کرافت

پاکت کرافت

پخش پاکت کرافت در کرج

 

پخش پاکت کرافت ، کاغذ کرافت که امروزه مورد استفاده قرار گرفته می شود. برای کیسه هایی با ظرفیت بالا تعبیه شده می باشد. و در بازار با انواع متنوع درجه بندی پخش می شود.

باید این نکته نیز ذکر شود که پاکت کرافت زیپدار و پاکت کرافت ساده از نوعی کاغذ تشکیل شده می باشد. که با اعمال و شرایط ، فرآیند های ویژه که در روی آنها انجام می شود. و برای این است که فشار های کششی بالایی را تحمل کرده است. بعد از ارائه ی خدمات سپس به صورت خرده و عمده در بازار پخش می شوند.

پاکت کاغذی کرافت کف کاست

 

کاغذ کرافت پاکت کف کاست، کاغذی است بسیار مقاوم و با انعطاف بالا و مقاوم در برابر پارگی. این جنس کاغذ از چوب های جنگلی درست شده و در کارخانه های کاغذسازی مراحل متفاوتی را طی مینماید. تا چوب تبدیل به خمیر و خمیر تبدیل به کاغذ می شود.

معمولا رنگ این نوع کاغذ ها قهوه ای رنگ می باشد. اما می تواند سفید رنگ هم باشد. این نوع پاکت برای بسته بندی انواع مختلف محصولات اعم از خشکبار, حبوبات, آجیل و … می باشد.

پاکت کرافت پنجره دار

 

از پاکت های کرافت پنجره دار، برای مواد غذایی استفاده می شود. این پاکت ها بسیار مقرون به صرفه هستند. بسته بندی پنجره ای برای محصولات بسیار کارامد است. به دلیل اینکه محصول داخل بسته بندی را می توان مشاهده کرد. زمانی که مشتری دید صریح و واضحی از محصولی که قصدش را دارد ببیند بیشتر بیشتر به خرید ان رقبت دارد.

چاپ سیلک

 

که ساده ترین و ارزان ترین چاپ می باشند. که در مقدار های کم مانند 1 عدد نیز می توان چاپ روی پاکت را داشت. اما از نظر حرفه ای چاپ با شابلون یا 1000 همان سیلک اسکرین برای نمونه یا فروش های آزمایشی در مقدار های کم می باشد. و چاپ سیلک بعد از تولید پاکت روی آن انجام می شود. چاپ سیلک از متداول ترین چاپ ها در این صنعت می باشد.

 

انواع پاکت کرافت کاغذی

 

انواع پاکت کرافت بسته بندی با کیفیت با توجه به چه مواردی انتخاب میشود؟ برای بسته بندی خشکبار چگونه می توان مدل هایی با کیفیت و درجه یک پاکت کرافت را سفارش داد؟
قیمت انواع مدل های مختلف پاکت کاغذی بر چه اساسی مشخص می شود؟ در حقیقت برای انتخاب انواع مختلف پاکت های کرافت معیارهایی وجود دارد. که مبتنی بر سلیقه مشتری می باشد. اشکان پک تولید کننده انواع مختلف پاکت زیپدار و پاکت قهوه در سرتاسر کرج می باشد.

باید بر اساس آنها به ثبت دقیق سفارشات پرداخت و می توان به صورت زیر این معیارها را نام برد:

  • نوع محصول مورد بسته بندی
  • مدل ظاهری پاکت
  • ابعاد پاکت ها
  • رنگ و جنس پاکت ها
  • قیمت پاکت ها

پاکت کرافت کاغذی

 

معمولا افرادی که جزو تولیدکنندگان عمده انواع مختلف محصولات کشاورزی و صنعتی می باشند. به خوبی بر این موضوع واقف هستند. که بهترین مدل در حوزه ی بسته بندی کاربرد پاکت کرافت می باشد.

این مدل که در جهت ایجاد محیطی برای مشاهده ی فضای درونی به واسطه مشتریان با استقبالی بی نظیر در پخش و توزیع در حجم عمده مواجه شده اند. توانسته به نسبت تقریبا بالایی توجه افرادی با سلیقه های متفاوت را به طرف خود جلب کند. برخی دیگر از پاکت ها مانند پاکت کرافت پنجره دار ، انواع پاکت لاکچری ، پاکت ارزان ، پاکت کود ، پاکت گرانولا و … نیز می باشد.

همچنین پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.برای سفارش و خرید انواع پاکت های بسته بندی با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط