اشکان پک

تولید پاکت زیپدار عمومی

تولید پاکت زیپدار عمومی

پاکت زیپدار عمومی، اشکان پک همیشه سعی بر این دارد. که ارتباط نزدیک‌تر و مفیدتری را با متقاضیان خود و بازار فروش داشته باشد. و تمام تلاش خود را در راستای تامین نیازهای مورد نظر متقاضیان خود بکار می بریم.

در این مسیر با تلاش و کوشش فراوان در حال به وجود آوردن بزرگ‌ترین آرشیو از پاکت‌های آماده و یا پاکت های عمومی در انواع مدل‌ها، سایزها و رنگ‌ های متنوع می باشیم. تا با به وجود آمدن طیف وسیعی از انتخاب‌ها شما را در انتخاب کردن متناسب‌ ترین گزینه برای تامین تمام نیاز هایتان کمک کرده باشیم.

انواع پاکت زیپدار ایستاده و ساختارهای متفاوت آنها از مواد اولیه ی کاملا بهداشتی و داشتن پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو در صنایع بسته بندی اشکان پک تولید می شوند. مانند انواع پاکت ارزان و پاکت لاکچری و پاکت گرانولا و پاکت قهوه و …

همچنین پاکت زیپدار ، پاکت کود ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

چاپ هلیوگراور

 

یا چاپ با سیلندر که یکی دیگر از چاپ های حرفه ای در دنیا می باشد. که خیلی از مشکلات چاپ های قبلی را ندارد و خدمات بهتر و دقیق تری به مشتری می توان داد. در چاپ هلیو و مقایسه آن با چاپ فلکسوگراور باید گفت که ابزار در چاپ فلکسو کلیشه بر روی پاکت چاپی می باشد. که یک ژلاتین به صورت شیت مانند است. و آن را به دور سیلندر های چاپ دستگاه می چسبانند. چاپ های هلیو و فلکسو از با کیفیت ترین چاپ ها می باشند.

تمامی این محصولات بصورت ایستاده  و یا پاکت سه طرف دوخت، زیپ دار و یا بدون زیپ بطور دولایه و سه لایه با آنالیز های متنوع مثل دولایه ی پلی استر /پلی اتیلن. دو لایه پلی استر متالایز /پلی اتیلن، سه لایه پلی استر، متالایز /پلی اتیلن، سه لایه پلی استر /آلومینیوم فویل/ پلی اتیلن. و با بصورت سه لایه کاغذ /پلی استر/ پلی اتیلن با گرید غذا و دارو به شکل بدون چاپ و بدون نام در ابعاد متنوع تولید و قابل ارائه هستند.

پاکت زیپدار عمومی علاوه بر زیبایی ظاهری و چشم نواز بودن با توجه به مدل ساختار فیلم و ضخامت آن، اهداف مختص به خود را داشته و در صنایع متفاوت کاربردهای مختلفی را داشته. و در جهت نگهداری محصول ها برای مدتی طولانی بسیار مناسب هستند.

 پاکت زیپدار عمومی برای طیف وسیعی از محصول ها در صنایع متفاوتی قابل استفاده هستند:

صنایع غذایی

 

 بسته بندی های مواد غذایی آماده و نیمه آماده، انواع دمنوش ها و گیاه های دارویی، ادویه جات ها، چای، قهوه، میوه خشک، آجیل و خشکبار. اسنک ، شکلات و شیرین جات، بعضی از محصول های لبنیاتی مثل پنیر، غلات و حبوبات، چاشنی های غذایی. زیتون، خیار شور، ترشی جات، مواد غذایی پروتئینی فرآوری شده مانند سوسیس و کالباس و …..

 صنعتی ، خودرو سازی و نساجی 

 

  1.  انواع قطعه های یدکی خودرو های سبک و سنگین
  2. روغن موتور و مکمل های سوخت و روغن موتور
  3. گریس 
  4. قطعات و محصولات برق خودرو

آرایشی و بهداشتی

 

 بسته بندی پودر شوینده، قرص ماشین های ظرف شویی، جرمگیر ماشین های لباسشویی و ظرف شویی. دستکش  ظرف شویی خانگی، بیمارستانی و صنعتی، ماسک محافظت در برابر آلودگی هوا، پودر های آرایشی مثل پودر دکلره، محصولات استریل آزمایشگاهی و …..

دارویی و پزشکی

 

 داروی پودری و گرانولی، مایعات و محصول های استریل کننده اتاق عمل. باند های پزشکی و محصولات ارتوپدی، تست های آزمایشگاهی، ویال های آزمایشگاهی و …..

پاکت زیپدار پنجره دار با اشاره به لایه ی درونی آن که از جنس فودگرید می باشد. از بهترین نمونه های بسته بندی بوده. که توانسته اند با ارائه قیمت متناسب و داشتن تنوع در شکل ظاهری خود موجب تغییراتی موثر در امر بسته بندی شود .

برای سفارش انواع پاکت های بسته بندی با ما تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط