پاکت کود

پاکت کود

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1659331203859{margin-bottom: 0px !important;}”]

پاکت کود

پاکت کود و سم یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در فرآیند رشد گیاهان می‌ باشد. که پاکت بسته بندی کود جهت نگهداری این محصول تولید شده و مورد استفاده برای گلخانه ها و مزارع قرار می گیرد. شرکت اشکان پک پاکت هایی چون پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت زیپدار مانند پاکت کرافت زیپدار ، پاکت قهوه ، پاکت گرانولا و … نیز تولید می کند. با بهترین و بالا ترین کیفیت ممکن.

همچنین از دیگر محصولات خوب و با کیفیت درجه یک پاکت بسته بندی می توان به رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد. که بسیار پرطرفدار می باشند.

برای بسته بندی خاک و کود اغلب از پاکت باکس پوچ استفاده می شود. یکی از دلایل آن عایق بودن پلاستیک موجود و به کار رفته در پاکت باکس پوچ می باشد. که باعث نگه داری خوب خاک و … در خود می شود که یکی از دلایل آن زیپ دار بودن پاکت مورد نظر می باشد. یکی از ملزومات بسته بندی این مواد پاکت خود و بدون نقص می باشد.

[/vc_column_text][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1650435086499{margin-bottom: 0px !important;}”]

اهمیت پاکت بسته بندی کود

مسئله‌ای که در این موضوع مورد اهمیت است، درباره ی پاکت کود و سم به گونه ای است که راه انتقال آن‌ ها از کارخانجات به مزارع و گلخانه ها، از طریق بسته‌ بندی‌ ها است. بنابراین کیفیت پاکت بسته بندی کود و سم برای کشاورزان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهند بود.

این نوع از پاکت ها در انواع و ابعاد مختلفی تولید می شوند. و به بازار فروش عرضه می‌ شوند. طراحی آن ها به گونه ای می باشد تا در صورتی که بسته بندی ها روی یکدیگر قرار گرفتند. عامل سر خوردگی میان آن ها وجود نداشته باشد. بدین معنا می باشد که میان پاکت ها اصطکاک وجود داشته باشد.

این مسئله بیشتر به هنگام حمل و نقل یا نگهداری از آن ها در انبار اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. پاکت‌های بغل گاست، سه طرف دوخت، باکس پوچ و ایستاده زیپدار در این زمینه بسیار پر طرفدار و پرکاربرد بوده اند. به علاوه، آن ها به صورت چند لایه تولید می‌ شوند. پاکت‌ ها به منظور ارائه حفاظت بیشتر به صورت چند لایه در دست مشتری های نیازمند به کود و سم قرار خواهند گرفت.

پاکت باکس پوچ تمام کرافت

پاکت باکس پوچ تمام کرافت در سایز های ۲۵۰ گرمی ،۵۰۰ گرمی ، ۱۰۰۰ گرمی قابل سفارش است. و به صورت عمومی تولید می‌ شود. و حداقل سفارش یک‌ کارتن ۱۵ کیلویی است.

این مدل پاکت های باکس پوچ تمام کرافت می تواند مواد بسته بندی شده در خود را از همه ی عوامل خارجی دور نگه دارد. از جمله نور مستقیم ، رطوبت هوا ، اکسیژن هوا و همچنین از گرد و غبار در امان نگه دارد.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7412″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_column_text css=”.vc_custom_1665989565708{margin-bottom: 0px !important;}”]

پاکتهای متالایز

نیز می تواند به صورت سه طرف دوخت، دو طرف کاست همراه با زیپ به صورت عمده تولید گردد. البته پاکت متالایز به صورت یک لایه و یا دو لایه نیز می تواند سفارشی انجام گردد. و همراه با چاپ عرضه بشود. اشکان پک تولید کننده انواع پاکت های بسته بندی با بهترین و مرغوب ترین متریال موجود می باشد.

پاکتهای بسته بندی کود و سم تشکیل شده از ویژگی ها و امکانات مفیدی و موارد استفاده از محصول را بر روی آن چاپ می شود. و اما یکی از مواردی که در این لیست موجب موفقیت یک برند یا فروش بیشتر آن محصول خواهد شد. ویژگی درج محصولات روی بسته بندی ها است. این پاکت ها اغلب به صورت پاکت زیپدار تولید و عرضه می گردند.

پاکت بسته بندی کود ایستاده زیپدار و پاکت بسته بندی کود بغل کاست امروزه یکی از پرکاربرد ترین انواع بسته بندی در جهان می باشد. که در صنعت کشاورزی برای بسته بندی کود و سموم کشاورزی بسیار پر اهمیت و پرکاربرد بوده است. و اهالی این صنعت ازاین نوع پوشش بسته بندی همواره درحال استفاده می باشند.

[/vc_column_text][mk_button url=”https://ashkanpack.com/contact-us/” align=”center” bg_color=”#aa0000″]برای خرید انواع پاکت بسته بندی با طرح و رنگ و اندازه دلخواه با ما در تماس باشید[/mk_button][/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط

پاکت کود و سم یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در فرآیند رشد گیاهان می‌ باشد. که پاکت بسته بندی کود جهت نگهداری این محصول تولید شده و مورد استفاده برای گلخانه ها و مزارع قرار می گیرد. شرکت اشکان پک پاکت هایی چون پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت زیپدار مانند پاکت کرافت زیپدار ، پاکت قهوه ، پاکت گرانولا و … نیز تولید می کند. با بهترین و بالا ترین کیفیت ممکن. ...