اشکان پک

پاکت کود

پاکت کود

پاکت کود و سم یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در فرآیند رشد گیاهان می‌ باشد. که پاکت بسته بندی کود جهت نگهداری این محصول تولید شده و مورد استفاده برای گلخانه ها و مزارع قرار می گیرد. شرکت اشکان پک پاکت هایی چون پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت زیپدار مانند پاکت کرافت زیپدار ، پاکت قهوه ، پاکت گرانولا و … نیز تولید می کند. با بهترین و بالا ترین کیفیت ممکن.

همچنین از دیگر محصولات خوب و با کیفیت درجه یک پاکت بسته بندی می توان به رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد. که بسیار پرطرفدار می باشند.

برای بسته بندی خاک و کود اغلب از پاکت باکس پوچ استفاده می شود. یکی از دلایل آن عایق بودن پلاستیک موجود و به کار رفته در پاکت باکس پوچ می باشد. که باعث نگه داری خوب خاک و … در خود می شود که یکی از دلایل آن زیپ دار بودن پاکت مورد نظر می باشد. یکی از ملزومات بسته بندی این مواد پاکت خود و بدون نقص می باشد.

اهمیت پاکت بسته بندی کود

مسئله‌ای که در این موضوع مورد اهمیت است، درباره ی پاکت کود و سم به گونه ای است که راه انتقال آن‌ ها از کارخانجات به مزارع و گلخانه ها، از طریق بسته‌ بندی‌ ها است. بنابراین کیفیت پاکت بسته بندی کود و سم برای کشاورزان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهند بود.

این نوع از پاکت ها در انواع و ابعاد مختلفی تولید می شوند. و به بازار فروش عرضه می‌ شوند. طراحی آن ها به گونه ای می باشد تا در صورتی که بسته بندی ها روی یکدیگر قرار گرفتند. عامل سر خوردگی میان آن ها وجود نداشته باشد. بدین معنا می باشد که میان پاکت ها اصطکاک وجود داشته باشد.

این مسئله بیشتر به هنگام حمل و نقل یا نگهداری از آن ها در انبار اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. پاکت‌های بغل گاست، سه طرف دوخت، باکس پوچ و ایستاده زیپدار در این زمینه بسیار پر طرفدار و پرکاربرد بوده اند. به علاوه، آن ها به صورت چند لایه تولید می‌ شوند. پاکت‌ ها به منظور ارائه حفاظت بیشتر به صورت چند لایه در دست مشتری های نیازمند به کود و سم قرار خواهند گرفت.

پاکت باکس پوچ تمام کرافت

پاکت باکس پوچ تمام کرافت در سایز های ۲۵۰ گرمی ،۵۰۰ گرمی ، ۱۰۰۰ گرمی قابل سفارش است. و به صورت عمومی تولید می‌ شود. و حداقل سفارش یک‌ کارتن ۱۵ کیلویی است.

این مدل پاکت های باکس پوچ تمام کرافت می تواند مواد بسته بندی شده در خود را از همه ی عوامل خارجی دور نگه دارد. از جمله نور مستقیم ، رطوبت هوا ، اکسیژن هوا و همچنین از گرد و غبار در امان نگه دارد.

نیز می تواند به صورت سه طرف دوخت، دو طرف کاست همراه با زیپ به صورت عمده تولید گردد. البته پاکت متالایز به صورت یک لایه و یا دو لایه نیز می تواند سفارشی انجام گردد. و همراه با چاپ عرضه بشود. اشکان پک تولید کننده انواع پاکت های بسته بندی با بهترین و مرغوب ترین متریال موجود می باشد.

پاکتهای بسته بندی کود و سم تشکیل شده از ویژگی ها و امکانات مفیدی و موارد استفاده از محصول را بر روی آن چاپ می شود. و اما یکی از مواردی که در این لیست موجب موفقیت یک برند یا فروش بیشتر آن محصول خواهد شد. ویژگی درج محصولات روی بسته بندی ها است. این پاکت ها اغلب به صورت پاکت زیپدار تولید و عرضه می گردند.

پاکت بسته بندی کود ایستاده زیپدار و پاکت بسته بندی کود بغل کاست امروزه یکی از پرکاربرد ترین انواع بسته بندی در جهان می باشد. که در صنعت کشاورزی برای بسته بندی کود و سموم کشاورزی بسیار پر اهمیت و پرکاربرد بوده است. و اهالی این صنعت ازاین نوع پوشش بسته بندی همواره درحال استفاده می باشند.

برای خرید انواع پاکت بسته بندی با طرح و رنگ و اندازه دلخواه با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط

فروش پاکت زیپدار ، پاکت‌ زیپدار را می‌توان یکی از پرطرفدارترین در بین مدل های متنوع پاکت در سراسر دنیا انتخاب کرد. این نوع پاکت زیپدار در ابعاد متفاوت و با آنالیزهای مختلف قابل تولید می‌باشند. راحتی در ایستادگی در قفسه‌ های فروش مغازه ها و فروشگاه ها، ظاهر زیبای پاکت ها، امکان پلمپ کردن مجدد ...
پاکت دو رو متالایز و پاکت سه طرف دوخت زیپدار دورو متالایز معروف به بالشی مناسب برای محصولاتی که مرطوب و خیس هستند. محصولاتی که باید از نور در امان بمانند و حتی محصولات صنعتی و پارچه ای. این پاکت در سایزهای مختلف موجود می باشد. همچنین می توانید برای سفارش این محصول پاکت ...
پاکت بسته بندی زیپ دار یکی از پر طرفدار ترین پاکت ها می باشد. که به مراتب پاکت زیپدار استفاده بیشتری نسبت به پاکت های بدون زیپ دارند. و اکثر پاکتهای بسته بندی دارای زیپ هستند به دلیل نگه داری مواد غذایی و ... در داخل خود به دور از هر گونه رطوبت و عوامل خارجی می باشد. تا کاملا مواد داخل پاکت پاکیزه باقی بمانند. ...
پاکت گرانولا که به آن پاکت آجیل ، خشکبار و پاکت قهوه نیز می گویند. و مخصوص محصولات گرانولی می باشد. و عموما از نوع پاکت کرافت ایستاده می باشند. گاها به صورت پاکت کرافت پنجره دار تولید می شوند. که مشتریان بتوانند داخل پاکت را به راحتی ببینند. و کیفیت محصول داخل پاکت ...
پاکت شفاف متالایز ، این پاکت در گروه پاکت های بسته بندی ایستاده زیپ دار شفاف متالایز می باشد. و یکی از پرطرفدار ترین و اقتصادی ترین گروه ها از میان پاکت های عمومی می باشد. یکی از ویژگی های این نوع پاکت متالایز مقاومت آن در برابر هوا، رطوبت، گرد و خاک می باشد. ...
پاکت متالایز پاکت های پلیمری می باشند. که با لایه ای نازک از جنس فلز معمولأ پوشش داده می شوند. پاکتهای متالایز دارای ظاهری فلزی مانند به فویل آلومینیوم می باشند که از نظر وزنی و هزینه کاهش یافته اند. پاکت های متالایز به طور وسیعی برای اهداف تزئین و بسته بندی برای مواد غذایی و همچنین ...