اشکان پک

فروش پاکت زیپدار – تولید انواع مختلف پاکت های زیپدار

فروش پاکت زیپدار

فروش پاکت زیپدار ، پاکت‌ زیپدار را می‌توان یکی از پرطرفدارترین در بین مدل های متنوع پاکت در سراسر دنیا انتخاب کرد. این نوع پاکت زیپدار در ابعاد متفاوت و با آنالیزهای مختلف قابل تولید می‌باشند.

راحتی در ایستادگی در قفسه‌های فروش مغازه ها و فروشگاه ها، ظاهر زیبای پاکت ها، امکان پلمپ کردن مجدد این پاکت ها با داشتن زیپ کیپ بر روی پاکت برای جلوگیری کردن از عبور دادن رطوبت و هوا، و همچنین قیمت متناسب در کنار محافظت از خاصیتمحصولات  از مزایای مهم این نوع پاکت زیپدار می‌باشد.

اشکان پک تولید کننده این مدل پاکت زیپدار با چاپ فلکسو و هلیو با داشتن بهترین کیفیت در عرضه این محصولات به بازار فروش می باشد. دستگاه های پیشرفته در تولید این گونه پاکت ها، تیم طراحی حرفه ای، گروه متخصص و مجرب تولید از نقاط قوت ما می باشند که ما را در این زمینه یاری کرده است.

اشکان پک تولید کننده انواع پاکت زیپدار

تبدیل به نوعی فیلم بسته بندی شده می باشد. که کامل برای بسته بندی ماده غذایی مناسب بوده و در عین حال به خاطر شکل ظاهری پاکت زیپدار و فیزیکی خود قابلیت ایستادگی در شلف فروشگاه ها را داشته باشد. و همواره نظر مشتری ها را به خود جلب نماید.

پاکت زیپدار

را میتوان از  پر مصرف ترین نوع پاکت در میان پاکت های چند لایه دانست. پاکت زیپدار را می توان مناسب برای انواع محصولات غذایی دانست،این نوع پاکت ها جهت بسته بندی محصولات پروتئینی،حبوبات،خشکبار ،شکلات ،قهوه ،چای و دمنوش بسیار رایج هستند .

فروش عمده پاکت زیپدار از بهترین مزیت ها در عرصه تجارت می باشد. که برای تولید کنندگان انواع محصول های غذایی همانند حبوبات و خشکبار از اهمیتی بسیار خاص برخوردار شده است.

بهترین مدل های بسته بندی در میان انواع پاکت ها ،پاکت زیپدار است. که در بین مصرف کنندگان بیشترین استقبال را از آن خود نموده است.

قیمت انواع مختلف پاکت زیپ دار (پاکت زیپ دار کرافت) برای بسته بندی انواع محصول ها. با توجه به میزان سفارشات متقاضیان و همچنین ابعاد پاکت متفاوت می باشد.

محصولاتی مثل خشکبار و قهوه شامل کالاهایی هستند. که در تهیه بسته بندی باید به  کیفیت پاکت های انتخابی توجه داشت.

چاپ هلیوگراور

یا چاپ با سیلندر که یکی دیگر از چاپ های حرفه ای در دنیا می باشد. که خیلی از مشکلات چاپ های قبلی را ندارد و خدمات بهتر و دقیق تری به مشتری می توان داد. در چاپ هلیو و مقایسه آن با چاپ فلکسوگراور باید گفت که ابزار در چاپ فلکسو کلیشه بر روی پاکت چاپی می باشد. که یک ژلاتین به صورت شیت مانند است. و آن را به دور سیلندر های چاپ دستگاه می چسبانند. چاپ های هلیو و فلکسو از با کیفیت ترین چاپ ها می باشند.
پاکت زیپدار پنجره دار با اشاره به لایه ی درونی آن که از جنس فودگرید می باشد. از بهترین نمونه های بسته بندی بوده. که توانسته اند با ارائه قیمت متناسب و داشتن تنوع در شکل ظاهری خود موجب تغییراتی موثر در امر بسته بندی شود .
فروش پاکت زیپدار ،اشکان پک تولید کننده انواع پاکت زیپ دار، پاکت کرافت ، پاکت پنجره دار و پاکت قهوه در سرتاسر کرج می باشد. و دیگر موارد چون پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت گرانولا ، پاکت ارزان و پاکت لاکچری نیز می باشد.
همچنین پاکت زیپدار ، پاکت لاکچری ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.
رای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط