اشکان پک

فروش پاکت قهوه – تولید پاکت کرافت قهوه در انواع مختلف

فروش پاکت قهوه

پاکت قهوه در مدل های متفاوت با عرضه مستقیم توانسته متقاضیان خود را از قیمت متناسب خرید عمده بهره مند نماید. با بیشتر شدن قیمت انواع مختلف بسته بندی های پلاستیکی بعضی  از تولیدکنندگان دست به کار شدند تا با استفاده از پاکت زیپدار کرافت بتوانند چاره ی مناسبی را برای نگهداری از مواد غذایی خود با قیمت متناسب و ارزان داشته باشند.

با توجه به این موضوع که کشور ما توانسته در زمینه ی بسته بندی های پاکت های زیپدار. به خود کفایی دست یابد انواع مدل های این پاکت ها به بازار فروش مواد غذایی و صنعتی در رنگ ها و طرح های متنوعی عرضه گردیده. از استقبال خوبی در بین افراد مصرف کنندگان قرار گرفته است.

اشکان پک تولید کننده انواع پاکت قهوه

خرید و فروش پاکت قهوه قیمت پاکت زیپ دار برای بسته بندی محصولات متنوع مانند خشکبار و قهوه می تواند با توجه به سفارشات و نیز ابعاد پاکت با نوساناتی بسیار کم همراه می باشد.

چاپ سیلک

که ساده ترین و ارزان ترین چاپ می باشند. که در مقدار های کم مانند 1 عدد نیز می توان چاپ روی پاکت را داشت. اما از نظر حرفه ای چاپ با شابلون یا 1000 همان سیلک اسکرین برای نمونه یا فروش های آزمایشی در مقدار های کم می باشد. و چاپ سیلک بعد از تولید پاکت روی آن انجام می شود. چاپ سیلک از متداول ترین چاپ ها در این صنعت می باشد.

پاکت کرافت قهوه

یک بسته بندی معمولی نمی باشد در حقیقت یک نوع جدید و زیبا از طراحی و احترام به سلیقه ی متقاضیان خود است که توانسته با سرعت با قیمت مناسب و ارزان خود رشد کند.

اصولا از عمده مشکل هایی که تولید کنندگان پاکت ها با آن مواجه می شوند. عدم رعایت استاندارد بسته های نایلونی و پارگی آنها و یا ایجاد آلودگی این محصول ها در صنعت بسته بندی می باشد.

اما امروزه با روی کار آمدن پاکت های کرافت کاغذی این مشکلات تا حد بسیار چشم گیری کاهش پیدا کرده و تولید کنندگان توانسته اند با خرید مستقیم پاکت کرافت از اثرهای مخرب نگهداری محصول های خود در امان باشند.

تولید انواع پاکت های بسته بندی قهوه در مدل های پاکت متالایز ،پاکت کرافت کاغذی، پاکت کرافت پنجره دار و پاکت زیپدار می باشد.

انواع پاکت های بسته بندی برای قهوه و خشکبار  از جنس کرافت، متالایز  تولید می شود.

پاکت های متالایز می تواند دو لایه و یا چند لایه به صورت ترکیبی با چاپ روی لایه دیگر صورت بگیرد.

پاکت های قهوه

برای بسته بندی قهوه نیز پاکت متالایز انتخاب مناسبی برای ایجاد تمایز با محصول های هم تراز خود می باشد. به صورتی که با جذابیتی که به بسته بندی با براقیت و درخشش خود می دهد. انتخاب و گزینش را برای محصول تکراری آسان تر کرده و فروش محصولات را بالاتر می برد.

مانند پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری ، پاکت گرانولا و حتی پاکت کود مورد استفاده قرار می گیرد. البته همان طور که می دانید میزان سفارش در قیمت محصولات تاثیر گذار بوده و عمده آن به صرفه تر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت اشکان پک می توانید با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

فروش پاکت زیپدار ، پاکت‌ زیپدار را می‌توان یکی از پرطرفدارترین در بین مدل های متنوع پاکت در سراسر دنیا انتخاب کرد. این نوع پاکت زیپدار در ابعاد متفاوت و با آنالیزهای مختلف قابل تولید می‌باشند. راحتی در ایستادگی در قفسه‌ های فروش مغازه ها و فروشگاه ها، ظاهر زیبای پاکت ها، امکان پلمپ کردن مجدد ...
پاکت دو رو متالایز و پاکت سه طرف دوخت زیپدار دورو متالایز معروف به بالشی مناسب برای محصولاتی که مرطوب و خیس هستند. محصولاتی که باید از نور در امان بمانند و حتی محصولات صنعتی و پارچه ای. این پاکت در سایزهای مختلف موجود می باشد. همچنین می توانید برای سفارش این محصول پاکت ...
پاکت بسته بندی زیپ دار یکی از پر طرفدار ترین پاکت ها می باشد. که به مراتب پاکت زیپدار استفاده بیشتری نسبت به پاکت های بدون زیپ دارند. و اکثر پاکتهای بسته بندی دارای زیپ هستند به دلیل نگه داری مواد غذایی و ... در داخل خود به دور از هر گونه رطوبت و عوامل خارجی می باشد. تا کاملا مواد داخل پاکت پاکیزه باقی بمانند. ...
پاکت گرانولا که به آن پاکت آجیل ، خشکبار و پاکت قهوه نیز می گویند. و مخصوص محصولات گرانولی می باشد. و عموما از نوع پاکت کرافت ایستاده می باشند. گاها به صورت پاکت کرافت پنجره دار تولید می شوند. که مشتریان بتوانند داخل پاکت را به راحتی ببینند. و کیفیت محصول داخل پاکت ...
پاکت شفاف متالایز ، این پاکت در گروه پاکت های بسته بندی ایستاده زیپ دار شفاف متالایز می باشد. و یکی از پرطرفدار ترین و اقتصادی ترین گروه ها از میان پاکت های عمومی می باشد. یکی از ویژگی های این نوع پاکت متالایز مقاومت آن در برابر هوا، رطوبت، گرد و خاک می باشد. ...
پاکت متالایز پاکت های پلیمری می باشند. که با لایه ای نازک از جنس فلز معمولأ پوشش داده می شوند. پاکتهای متالایز دارای ظاهری فلزی مانند به فویل آلومینیوم می باشند که از نظر وزنی و هزینه کاهش یافته اند. پاکت های متالایز به طور وسیعی برای اهداف تزئین و بسته بندی برای مواد غذایی و همچنین ...