پاکت ارزان

 در پاکت

پاکت ارزان

پاکت ارزان ، شرکت اشکان پک در زمینه تولید پاکتهای قهوه و زیپ دار و انواع پاکت ها فعالیت می‌نماید. این شرکت دارای بیش از 20 سال سابقه در ارائه ی کالاها و خدمات با کیفیت به مشتریان خود در سرتاسر خاورمیانه می‌ باشد. صنایع بسته بندی اشکان پک فعاليت خود را تا زمان حاضر در زمينه توليد انواع پاكتهای آغاز کرده است.
اكنون با گذشت سال‌ها هم اکنون پيشرفت چشم‌گيري در زمينه توليد پاكت به داشته است. مجموعه صنایع بسته بندی اشکان پک با مشاهده نياز بازار به ايجاد تحول تصميم به توسعه و رشد در انواع مختلف صحافي پاكتهای گرفته است. و در اين راستا با تکنولوی جدید و الگو برداري از آنها در نحوه ساخت پاكتهای و سرويس‌ دهي به مشتريان نموده است.

پاکت شفاف متالایز

پاکتهای شفاف متالایز ، این پاکتها در گروه پاکت های بسته بندی ایستاده زیپ دار شفاف متالایز می باشد. و یکی از پرطرفدار ترین و اقتصادی ترین گروه ها از میان پاکتهای عمومی می باشد.

یکی از ویژگی های این نوع پاکتهای متالایز مقاومت آن در برابر هوا، رطوبت، گرد و خاک می باشد. همچنین دیده شدن محصول از روی پاکتهای و ظاهر متالایز پاکت از نکات مهم مورد توجه خریداران این نوع پاکتها می باشد. و مانند همه پاکتهای زیپ دار بستن مجدد درب پاکتهایی از ویژگی های خوب این نوع پاکتها می باشد.

پاکت های کرافت

پاکتهای کرافت جزو مقرون به صرفه ترین پاکتهای موجود در بازار می باشد. پاکتهای کرافت ایستاده هم برای چیدمان اسان است . هم اینکه در ویترین یا قفسه فروشگاه به راحتی در معرض دید قرار می گیرد.

پاکتهای کرافت با استفاده از کاغذی به نام کرافت درست می شود. که شکل ایستاده ان به شکل تصویر رو به رو می باشد.

بسته بندی کردن مواد غذایی بر اساس هدف های خاص مصرف کنندگان متغییر است. و تولید کنندگان پاکتهای زیپدار در بازارهای خرید و فروش رقابتی عمل می نمایند.

در شرایطی که روش های مختلف بسته بندی تعیین کننده بودجه تولیدکنندگان و نیازمند جابجایی های مواد غذایی هستند. سهم بازاریابی در تجارت بسته بندی ، از بسته بندی تا نفوذ کردن در روند تغییرات خرده فروشی در صنعت بازاریابی ادامه پیدا می کند.

اشکان پک تولید انواع پاکتهای زیپدار را برای تمامی سلیقه ها را به عهده میگیرد. تولید کننده انواع مختلف پاکت ها،پاکتهای دو طرف کاست ، تولید پاکتهای کف کاست ، پاکتهای زیپ دار سه طرف کاست ، فروش پاکتهای قهوه ،  پاکتهای کف کاست شفاف ، پاکتهای بغل کاست پنجره دارو ….

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پاکت گرانولاپاکت لاکچری