اشکان پک

پاکت زیپ دار کرافت شفاف

پاکت زیپدار کرافت شفاف

پاکت کرافت زیپدار ، پاکت کرافت کاست یک از بهترین مدل های بسته بندی می باشد. که در مدل های مختلف پنجره دار و زیپدار در مدل های کف کاست و سه طرف کاست. برای ایجاد امنیت محصولات و مواد غذایی به بازار عرضه می شود. اشکان پک یکی از بهترین و مجرب ترین تولید کننده انواع پاکت بسته بندی با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود می باشد.

خرید پاکت کرافت یکی از رایج ترین خرید های لازم برای بسته بندی کردن کالاهایی است که قصد دارید. به فروش برسانید و بسیار مناسب آنلاین شاپ ها و فروشگاه های آنلاین است که تمایل دارند از پاک کرافت استفاده کنند. قیمت پاکت کرافت بسیار مناسب تر از دیگر پاکت هاست و این باعث شده است بسیار محبوب باشد.

پاکت زیپدار کرافت شفاف، فروش عمده ی پاکت های کرافت شفاف از بهترین مزیت ها در زمینه تجارت بوده است. که برای تولید کنندگان محصولات غذایی اعم از حبوبات و خشکبار و از لحاظ بهداشتی از اهمیتی خاص برخوردار می باشد.

بهترین مدل بسته بندی در میان انواع پاکت های کرافت شفاف ، نوع زیپ دار یا زیپ کیپ آن می باشد. که در میان مصرف کنندگان بیشترین استقبال را  دارا است.

یکی از انواع کاغذ مورد استفاده دراین صنعت، کاغذ کرافت می باشد. که برای بسته بندی انواع محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

کرافت طبیعی

 

در بین تمامی کاغذها از همه مقاوم تر است. و به طور معمول برای تولید انواع پاکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از کمبود هایی که در کم بودن فروش انواع خشکبار ها امروزه به چشم می خورد. نبودن بسته بندی های مناسب برای این محصولات می باشد.

بنابراین تصمیم گرفته ایم تا پاکت زیپ دار کرافت شفاف را به شما پیشنهاد کنیم. که هم راحت تر و هم مطمئن و با خیال آسوده در حمل آن باشید.

پاکت شفاف کرافت از جمله مدل های محبوب در میان محصولات بسته بندی می باشد. که به شکل متالایز و دارای قابلیت زیپ دار بودن درب آن موجب بهبود در نگهداری بهتر از محصولات غذایی و خشکبار و قهوه می گردد.

امروزه در امر خرید انواع محصولات غذایی و بسته بندی کالا شکل ظاهری و کیفیت حرف اول را میزند. مانند پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت ارزان ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری. به گونه ای که مصرف کنندگان با انتخاب بسته بندی های مدرن باعث رشد سریع تجارت و عرضه در بازار می شوند.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

برای سفارش انواع پاکت های بسته بندی با بهتزین متریال با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط