اشکان پک

پاکت زیپ دار کرافت شفاف

پاکت زیپدار کرافت شفاف

پاکت کرافت زیپدار ، پاکت کرافت کاست یک از بهترین مدل های بسته بندی می باشد. که در مدل های مختلف پنجره دار و زیپدار در مدل های کف کاست و سه طرف کاست. برای ایجاد امنیت محصولات و مواد غذایی به بازار عرضه می شود. اشکان پک یکی از بهترین و مجرب ترین تولید کننده انواع پاکت بسته بندی با بهترین و با کیفیت ترین متریال موجود می باشد.

خرید پاکت کرافت یکی از رایج ترین خرید های لازم برای بسته بندی کردن کالاهایی است که قصد دارید. به فروش برسانید و بسیار مناسب آنلاین شاپ ها و فروشگاه های آنلاین است که تمایل دارند از پاک کرافت استفاده کنند. قیمت پاکت کرافت بسیار مناسب تر از دیگر پاکت هاست و این باعث شده است بسیار محبوب باشد.

پاکت زیپدار کرافت شفاف، فروش عمده ی پاکت های کرافت شفاف از بهترین مزیت ها در زمینه تجارت بوده است. که برای تولید کنندگان محصولات غذایی اعم از حبوبات و خشکبار و از لحاظ بهداشتی از اهمیتی خاص برخوردار می باشد.

بهترین مدل بسته بندی در میان انواع پاکت های کرافت شفاف ، نوع زیپ دار یا زیپ کیپ آن می باشد. که در میان مصرف کنندگان بیشترین استقبال را  دارا است.

یکی از انواع کاغذ مورد استفاده دراین صنعت، کاغذ کرافت می باشد. که برای بسته بندی انواع محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

کرافت طبیعی

 

در بین تمامی کاغذها از همه مقاوم تر است. و به طور معمول برای تولید انواع پاکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از کمبود هایی که در کم بودن فروش انواع خشکبار ها امروزه به چشم می خورد. نبودن بسته بندی های مناسب برای این محصولات می باشد.

بنابراین تصمیم گرفته ایم تا پاکت زیپ دار کرافت شفاف را به شما پیشنهاد کنیم. که هم راحت تر و هم مطمئن و با خیال آسوده در حمل آن باشید.

پاکت شفاف کرافت از جمله مدل های محبوب در میان محصولات بسته بندی می باشد. که به شکل متالایز و دارای قابلیت زیپ دار بودن درب آن موجب بهبود در نگهداری بهتر از محصولات غذایی و خشکبار و قهوه می گردد.

امروزه در امر خرید انواع محصولات غذایی و بسته بندی کالا شکل ظاهری و کیفیت حرف اول را میزند. مانند پاکت قهوه ، پاکت آجیل ، پاکت ارزان ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری. به گونه ای که مصرف کنندگان با انتخاب بسته بندی های مدرن باعث رشد سریع تجارت و عرضه در بازار می شوند.

از دیگر پاکت های تولیدی اشکان پک می توان به پاکت زیپدار ، پاکت کود ، پاکت گرانولا ، پاکت سه طرف دوخت نیز اشاره کرد. همچنین دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

برای سفارش انواع پاکت های بسته بندی با بهتزین متریال با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

فروش پاکت زیپدار ، پاکت‌ زیپدار را می‌توان یکی از پرطرفدارترین در بین مدل های متنوع پاکت در سراسر دنیا انتخاب کرد. این نوع پاکت زیپدار در ابعاد متفاوت و با آنالیزهای مختلف قابل تولید می‌باشند. راحتی در ایستادگی در قفسه‌ های فروش مغازه ها و فروشگاه ها، ظاهر زیبای پاکت ها، امکان پلمپ کردن مجدد ...
پاکت دو رو متالایز و پاکت سه طرف دوخت زیپدار دورو متالایز معروف به بالشی مناسب برای محصولاتی که مرطوب و خیس هستند. محصولاتی که باید از نور در امان بمانند و حتی محصولات صنعتی و پارچه ای. این پاکت در سایزهای مختلف موجود می باشد. همچنین می توانید برای سفارش این محصول پاکت ...
پاکت بسته بندی زیپ دار یکی از پر طرفدار ترین پاکت ها می باشد. که به مراتب پاکت زیپدار استفاده بیشتری نسبت به پاکت های بدون زیپ دارند. و اکثر پاکتهای بسته بندی دارای زیپ هستند به دلیل نگه داری مواد غذایی و ... در داخل خود به دور از هر گونه رطوبت و عوامل خارجی می باشد. تا کاملا مواد داخل پاکت پاکیزه باقی بمانند. ...
پاکت گرانولا که به آن پاکت آجیل ، خشکبار و پاکت قهوه نیز می گویند. و مخصوص محصولات گرانولی می باشد. و عموما از نوع پاکت کرافت ایستاده می باشند. گاها به صورت پاکت کرافت پنجره دار تولید می شوند. که مشتریان بتوانند داخل پاکت را به راحتی ببینند. و کیفیت محصول داخل پاکت ...
پاکت شفاف متالایز ، این پاکت در گروه پاکت های بسته بندی ایستاده زیپ دار شفاف متالایز می باشد. و یکی از پرطرفدار ترین و اقتصادی ترین گروه ها از میان پاکت های عمومی می باشد. یکی از ویژگی های این نوع پاکت متالایز مقاومت آن در برابر هوا، رطوبت، گرد و خاک می باشد. ...
پاکت متالایز پاکت های پلیمری می باشند. که با لایه ای نازک از جنس فلز معمولأ پوشش داده می شوند. پاکتهای متالایز دارای ظاهری فلزی مانند به فویل آلومینیوم می باشند که از نظر وزنی و هزینه کاهش یافته اند. پاکت های متالایز به طور وسیعی برای اهداف تزئین و بسته بندی برای مواد غذایی و همچنین ...