پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار

پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار

پاکت دوروفویل زیپ و گاست دار ، پاکت دورو فویل تشکیل شده از 2 تا 4 لایه از مواد فود گرید و بهداشتی برای وکیوم کردن انواع مواد غذایی و فرآورده های گوشتی اعم از مرغ، ماهی، میگو، کالباس، سوسیس و همینطور قابل استفاده برای خشکبار ماننده چایی، انواع سبزیجات خشک شده، میوه خشک شده و قهوه و سایر مواد غذایی دیگر می باشد.

در بسته­ بندی از رول فویل الومینیوم برای تولید قوطی و بسته­ ها و محصولات استفاده می­ شود. در کاربردهای گوناگون، فویل با مواد دیگری ترکیب می‌ شود مثلا می‌توان فویل را رزین‌ ها، پلیمر ها، مواد تزئینی و یا محافظ یا مواد دیگری جهت اتصال حرارتی کوت کرد.

دورو فویل کاست دار و زیپدار 

 

این نوع پاکت از یک دوخت مرکزی که قابلیت جابجایی تا انتهای چپ و یا راست را دارا می باشد. و یک دوخت انتهایی، و از انواع لفاف های دو و چند لایه شفاف ، متالایز ، فویل و …  تولید شده می باشد و مورد استفاده قرار میگیرند.

این نوع پاکت دورو فویل کاست دار و زیپ دار بطور ایستاده قرار می گیرد. و به علت زیپدار بودن آن میتوان از این مدل پاکت ها در چند مرحله نیز استفاده نمود. که از انواع لفاف های دو و یا چند لایه شفاف ، متالایز و فویل تولید. و حتی میتوان در آنها دسته ، آسان باز شو و کلاه مکزیکی نیز بنا به درخواست متقاضی اعمال کرد.

پاکت سه طرف دوخت دورو فویل

 

برای تولید این مدل پاکت صرفا از لفاف های سه لایه فویل استفاده نمیشود. بلکه از انواع پاکت دورو شفاف و یکرو شفاف و یکرو متالایز و دورو متالایز نیز به این شیوه قابل پاکت شدن می باشند.

پاکت بغل کاست دورو فویل

 

پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار

پاکت‌ بغل کاست دورو فویل و به اصطلاح بین‌المللی که به آن کواد Quad می گویند. طی سالیان اخیر جزو پرفروش‌ ترین انتخاب‌ها و محبوب‌ ترین بسته‌بندی ها قرار گرفته‌ می باشد.

فضای کافی و مفید، ایستایی، چشم نوازی داخل ویترین فروشگاه ها از محاسن اصلی این نوع پاکت دورو فویل کف کاست می باشد. شرکت اشکان پک تولید کننده این مدل پاکت دورو فویل با چاپ هلیو و فلکسو با بالا ترین کیفیت را دارا است. مانند پاکت آجیل ، پاکت زیپدار ، پاکت قهوه ، پاکت ارزان ، پاکت لاکچری و …

ابزار آلات پیشرفته، تیم طراحی حرفه ای و پیش از چاپ حرفه ای ، گروه جوان و متخصصین تولید از نقاط قوت مجموعه اشکان پک می باشد.

 

پاکت دورو فویل گاست دار و ایستاده زیپدار

 

پاکت‌ دورو فویل گاست دار ایستاده زیپدار را می‌توان از پرطرفدارترین مدل پاکت در سراسر دنیا نام برد. این مدل پاکت در ابعاد متفاوت و با آنالیزهای متنوع قابل تولید و تحویل به متقاضیان و مصرف کنندگان می‌باشد.

ایستایی در قفسه‌های فروش فروشگاه ها، امکان بستن مجدد درب بسته بندی با وجود زیپ برای جلوگیری از عبور رطوبت و هوا، قیمت متناسب در کنار محافظت از خواص محصولات از مزیت‌های مهم این نوع بسته‌بندی است. اشکان پک امکان تولیدات این نوع پاکت با چاپ هلیو و فلکسو با بالاترین کیفیت را دارا می‌باشد.

همچنین پاکت زیپدار ، دورو فویل ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت بسته بندی ادویه ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت نیز از نمونه کارهای عالی اشکان پک می باشد.

مزیتهای وجود زیپ در پاکت های دورو فویل زیپ و گاست‌دار

 

داشتن زیپ در پاکت دورو فویل زیپ و گاست دار کاربری آن ها را بسیار راحت و سریع می کند. و مصرف‌ کننده را راضی نگه می دارد. برای باز کردن درب این پاکت ها تنها کافی است قسمت بالایی پاکت که زیپ قرار دارد. و به راحتی باز و بسته می شود. و با بستن زیپ آن از ورود هر گونه آلودگی جلوگیری می شود.

برای سفارش انواع پاکت بسته بندی با طرح دلخواه خود با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط

فروش پاکت زیپدار ، پاکت‌ زیپدار را می‌توان یکی از پرطرفدارترین در بین مدل های متنوع پاکت در سراسر دنیا انتخاب کرد. این نوع پاکت زیپدار در ابعاد متفاوت و با آنالیزهای مختلف قابل تولید می‌باشند. راحتی در ایستادگی در قفسه‌ های فروش مغازه ها و فروشگاه ها، ظاهر زیبای پاکت ها، امکان پلمپ کردن مجدد ...
پاکت دو رو متالایز و پاکت سه طرف دوخت زیپدار دورو متالایز معروف به بالشی مناسب برای محصولاتی که مرطوب و خیس هستند. محصولاتی که باید از نور در امان بمانند و حتی محصولات صنعتی و پارچه ای. این پاکت در سایزهای مختلف موجود می باشد. همچنین می توانید برای سفارش این محصول پاکت ...
پاکت بسته بندی زیپ دار یکی از پر طرفدار ترین پاکت ها می باشد. که به مراتب پاکت زیپدار استفاده بیشتری نسبت به پاکت های بدون زیپ دارند. و اکثر پاکتهای بسته بندی دارای زیپ هستند به دلیل نگه داری مواد غذایی و ... در داخل خود به دور از هر گونه رطوبت و عوامل خارجی می باشد. تا کاملا مواد داخل پاکت پاکیزه باقی بمانند. ...
پاکت گرانولا که به آن پاکت آجیل ، خشکبار و پاکت قهوه نیز می گویند. و مخصوص محصولات گرانولی می باشد. و عموما از نوع پاکت کرافت ایستاده می باشند. گاها به صورت پاکت کرافت پنجره دار تولید می شوند. که مشتریان بتوانند داخل پاکت را به راحتی ببینند. و کیفیت محصول داخل پاکت ...
پاکت شفاف متالایز ، این پاکت در گروه پاکت های بسته بندی ایستاده زیپ دار شفاف متالایز می باشد. و یکی از پرطرفدار ترین و اقتصادی ترین گروه ها از میان پاکت های عمومی می باشد. یکی از ویژگی های این نوع پاکت متالایز مقاومت آن در برابر هوا، رطوبت، گرد و خاک می باشد. ...
پاکت متالایز پاکت های پلیمری می باشند. که با لایه ای نازک از جنس فلز معمولأ پوشش داده می شوند. پاکتهای متالایز دارای ظاهری فلزی مانند به فویل آلومینیوم می باشند که از نظر وزنی و هزینه کاهش یافته اند. پاکت های متالایز به طور وسیعی برای اهداف تزئین و بسته بندی برای مواد غذایی و همچنین ...