پاکت کف کاست شفاف

 در پاکت

پاکت کف کاست شفاف

پاکت کف کاست شفاف در دو دسته در بازار عرضه می شوند: 1-پاکت کف کاست دورو شفاف  2-پاکت کف کاست یک رو شفاف

از این نوع پاکت ها برای انواع پاکت قهوه ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری ، پاکت آجیل ، پاکت ارزان و حتی در بعضی مواقع به عنوان پاکت کود نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین پاکت های کف کاست یکرو شفاف تهیه شده از 2 الی 4 لایه از مواد فود گرید. و کاملا بهداشتی جهت وکیوم کردن انواع مختلف مواد غذایی و فرآورده های گوشتی از جمله میگو. ماهی ، مرغ ، سوسیس و همینطور خشکبار و سایر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

نام دیگر پاکت های دور شفاف پاکت وکیوم  نیز نام دارد که بنا به سفارش از 2 الی 4 لایه مواد فود گرید مخصوص بسته بندی شده است. تا هر ماده غذایی و فرآورده های گوشتی از جمله میگو ، ماهی ، مرغ ، کالباس و همچنین خشکبار و سایر مواد غذایی که نیاز به وکیوم شدن را دارند. مورد استفاده قرار می گیرد.

پاکت کف کاست یکرو شفاف
پاکت کف کاست دورو شفاف

مزیت پاکت های کاست یکرو شفاف و دورو شفاف

  1. ارائه هرنوع و هر اندازه ازکیسه های پلاستیک و فیلم
  2. انواع مواد اولیه،کمک کننده محیط زیست
  3. کیفیت بالا همرا با قيمت متناسب

کاربرد پاکت های کف کاست

این مدل پاکت ها برای بسته‌بندی انواع شیرینی و شکلات، آجیل و خشکبار، میوه خشک، انواع پودرها، غذاهای آماده، برنج، چای، قهوه، قند، شکر، سبزی خشک، سبزی منجمد، خیار شور، زیتون و تمامی محصولاتی که نیاز به بسته‌بندی و وکیوم دارند، مناسب می باشد.

به خاطر شکل ظاهری و فیزیکی این پاکت ها، پاکت‌های کف کاست قابلیت ایستادگی در قفسه ی فروشگاه ها را داشته و همواره نظر مشتریان را به خود جلب می‌کند.

در عین حال وجود زیپ کیپ بر روی این پاکت این امکان را ایجاد می‌کند. تا مصرف‌کنندگان با توجه به میزان مصرف خودشان دوباره درب پاکت را به آسانی ببندند. و در قفسه یا کابینت و یا یخچال فریزر خود بگذارند تا مصرف مجدد نگهداری نماید.

پروژه طراحی پاکت  کف کاست شامل چه جزئیاتی می باشد:

هدف طراحی یک پاکت کف کاست شفاف برای محصولات خوراکی مانند چیپس میوه و یا میوه خشک ابعاد طرح 20 در 30 حتما نمونه کار و تجربه در طراحی این نوع پاکت لازم می باشد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

خرید پاکت کاغذیپاکت فویل کف کاست