اشکان پک

باکس پوچ

باکس پوچ

باکس پوچ نوعی از پاکت ها موجود و پرطرفدار شرکت اشکان پک می باشد. از جمله پاکت باکس پوچ های تمام کرافت و پاکت ها باکس پوچ رنگی براق و مات و حتی به صورت کرافت نیز قابل تولید و عرضه می باشد. برخی دیگر از انواع پاکت ها چون پاکت زیپدار ، پاکت کرافت زیپدار ، پاکت بسته بندی ادویه و … دیگر انواع پاکت های تولیدی اشکان پک می باشد.

از ویژگی های خاص این نوع پاکت که تفاوت ایجاد کرده با مدل های قدیمی میتوان گفت مهم ترین آن ها ایستایی کامل پاکت مانند جعبه و نشست خوب آن است. و داشتن گاست در کناره ها برای جا دادن حجم بیشتر در ابعاد کوچکتر برای کنترل بهای تمام شده هر پاکت و فضای کمتر در نگه داری و کارتن می باشد.

اشکان پک در تولید انواع پاکت بسته بندی قادر به قبول سفارش و تولید انواع مختلف پاکت بسته بندی پلاستیکی و غیر پلاستیکی برای مصارف خانگی و پخش و تولیدات مواد غذایی و دیگر صنف ها می باشد.

پاکت ایستاده یکی از پر طرفدارترین نوع های بسته بندی برای مواد غذایی، پاکت ایستاده لوازم بهداشتی و آرایشی، پاکت ایستاده بسته بندی غذای حیوانات، پاکت ایستاده بسته بندی قهوه و چای است.

پاکت باکس پوچ تمام کرافت

 

پاکت باکس پوچ تمام کرافت در سایز های ۲۵۰ گرمی ،۵۰۰ گرمی ، ۱۰۰۰ گرمی قابل سفارش است. و به صورت عمومی تولید می‌ شود. و حداقل سفارش یک‌ کارتن ۱۵ کیلویی است.

این مدل پاکت های باکس پوچ تمام کرافت می تواند مواد بسته بندی شده در خود را از همه ی عوامل خارجی دور نگه دارد. از جمله نور مستقیم ، رطوبت هوا ، اکسیژن هوا و همچنین از گرد و غبار در امان نگه دارد.

کاغذ این مدل پاکت تمام کرافت عموما جذابیت خاصی دارد. حتی بدون چاپ مخصوص نیز بسیار جذابیت خود را حفظ کرده است.

این طراحی خاص پاکت های تمام کرافت مصرف کننده ها را جذب خود کرده. و  ریشه در گذشته بشر و یا به قولی سازگار با محیط زیست ما می باشند.

از این مدل پاکت ها بیشتر برای بسته بندی محصولاتی چون : پاکت قهوه ، پاکت آجیل و خشکبار و حتی پاکت کود و سم و مصارف دیگری چون پاکت غذای حیوانات ، پاکت گرانولا ، پاکت لاکچری و پاکت ارزان مورد استفاده قرار می گیرند.

و همچنین برای شیرینی جات و شکلات در برخی شیرینی پزی ها مورد استفاده قرار می گیرد. و همچنین برای بسته بندی چای و دمنوش و محصولات پودری در عطاری ها نیز از آن ها استفاده می شود.

پاکت باکس پوچ رنگی

 

همچنین پاکت هایی که دارای درب بلند تری برای استفاده آسان تر نسبت به دیگر پاکت ها است. پاکت باکس پوچ می گویند. و به صورت سه طرف کاست طراحی شده اند. بسته بندی باکس پوچ می گویند.

این مدل پاکت باکسهای پوچ بغل طلایی جزء لوکس ترین و جدید ترین پاکت ها و تکنولوژی روز دنیا در صنعت پاکت سازی می باشد. و درعین حال گران ترین نوع پاکت موجود در بازار نیز است. از خصوصیت های ویژه ی این پاکت می توان به مدل ایستایی کامل آن اشاره کرد.

به دلیل ظاهری جذاب و زیبا و نیز لازم نبودن تعویض بسته بندی بعد از خرید. برند و لوگوی شما در چشم مشتریان خواهد بود. و باعث برند سازی تولیدی شما و جلب توجه مشتریان به خود می گردد و پاکتی می باشد. که خواص پاکت های ایستاده زیپدار و مزیت هایی چون پاکت های بغل کاست را با هم یکجا دارد.

این پاکت ها در رنگ هایی چون : قرمز ، آبی ، صورتی ، بنفش ، طلایی ، مشکی ، سفید و .. قابل تولید و عرضه به صورت براق و مات می باشند.

باکس پوچ کرافت چاپی

 

پاکت باکس پوچ با زیپ جیبی و با چاپ دلخواه شما طراحی و تولید می شوند. و تولید این نوع پاکت حداقل 200 کیلو با چاپ اختصاصی با سایز متناسب با نیاز شما می باشد.

پاکت باکسهای پوچ با زیپ جیبی به دلیل مقاومت بالایی که جنس کاغذ این پاکت دارد. طرفداران بسیاری پیدا کرده است. و همچنین این کاغذ کرافت از ضخامت و کیفیت های مختلفی برخوردار است.

این نوع پاکت مواد غذایی را به دور از هر گونه عوامل خارجی نگه می دارد. و از عبور رطوبت ، گرد و غبار و آلودگی به داخل پاکت از طریق زیپی که دارد جلوگیری می کند. این کاغذ کرافت به دلیل طرح و رنگ های خاصی که دارد، سبک کلاسیک دارد. و شکوه زیادی به دکور فروشگاه شما می دهد.

از دیگر محصولات خوب و با کیفیت درجه یک پاکت بسته بندی می توان به پاکت قهوه ، پاکت زیپدار ، رول فویل آلومینیومی ، رول فویل ، پاکت کرافت زیپدار ، دورو فویل ، پاکت باکس پوچ ، پاکت سه طرف دوخت و … اشاره کرد که از نمونه کارهای پاکت های بسته بندی اشکان پک می باشد. که بسیار پرطرفدار می باشند.

براس سفارش و خرید انواع پاکت های بسته بندی با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط